milujme zvířata, milujme svět, milujme sebe, milujme okolí a svět bude krásný....

sebevražda z nešt'astné lásky??

11. února 2007 v 16:40 |  sebepoškozování
sebevražda kvůli nešt'ˇastné lásce??no tak lidičky to nedělejte ..na zlonemé srdce etě nikdy nikdo neumřel a vy také ne...je těžké přijít o svojí lásku ale to neznamená že si musíte vzít život... že spolkne třeba pár prášků, znamená to, že je na tom hodně bledě a potřebuje, aby se mu někdo co nejvíc věnoval. Taky je důležitý o tom někomu říct, i když jste se třeba chtěli otrávit, ale pak jste neztratili vědomí, udělalo se vám zase dobře, rozmysleli jste si to a umírání odložili na neurčito. Může se totiž docela klidně stát, že vám po několika dnech z přemíry sedativ vypoví třeba játra.
Někdy se za vaší depkou může skrývat hormonální porucha, která se dá snadno vyléčit, v žádným případě to ale neznamená, že jste méněcenný jen proto, že vašemu tělu zrovna něco chybí. Kdybyste strávili dva dny v poušti, taky byste se nestyděli za to, že máte žízeň, takže je NESMYSL se užírat kvůli tomu, že potřebujete léky, abyste se cítili líp, pokud jste je nesehnali někde pokoutně, ale nechali si je předepsat od doktora.
Nestyďte se jít do jakýkoliv poradny, centra nebo na terapii. Pokud jste na tom takhle špatně, potom POTŘEBUJETE VŠECHNU DOSTUPNOU POMOC. Když se vám jí dostane, budete na to hrozný období po nějakým čase vzpomínat jako na zlej sen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama